Purpurowe miejsce zgonu - John MacDonald

Purpurowe miejsce zgonu

By John MacDonald

  • Release Date - Published: 2014-02-03
  • Book Genre: Fiction & Literature
  • Author: John MacDonald
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Purpurowe miejsce zgonu John MacDonald read online review & book description:

Trzecia część powieściowego cyklu John D. MacDonalda o jednym z najsłynniejszych seryjnych bohaterów amerykańskiej literatury kryminalnej.
Prywatny detektyw Travis McGee specjalizuje się w odzyskiwaniu pieniędzy ukradzionych klientom. Sprawcami często bywają ich krewni i bliscy. Tym razem dostaje propozycję zlecenia od atrakcyjnej blondynki, Mony Yeoman, która podejrzewa, że o wiele starszy mąż zdefraudował spadek po jej ojcu. Travis opuszcza Florydę, by w górskiej chacie w Arizonie spotkać się z klientką. Wysłuchawszy jej opowieści, nie jest pewien, czy zajmie się tą sprawą. Tymczasem młoda kobieta zostaje zastrzelona na jego oczach, a jej ciało znika, zanim policja zjawia się na miejscu zbrodni…

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Purpurowe miejsce zgonu book review Purpurowe miejsce zgonu ePUB; John MacDonald; Fiction & Literature books.

Post a review about this book