Portier nosi garnitur od Gabbany - Lauren Weisberger

Portier nosi garnitur od Gabbany

By Lauren Weisberger

  • Release Date - Published: 2013-11-23
  • Book Genre: Fiction & Literature
  • Author: Lauren Weisberger
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Portier nosi garnitur od Gabbany Lauren Weisberger read online review & book description:

Bette Robinson pracuje w dziele bankowości inwestycyjnych z pełnym poświęceniem, bo tego oczekuje się od pracowników wielkich korporacji, ale nienawidzi swojego zajęcia, które nie zostawia jej ani chwili na życie towarzyskie. Lubi czytać romanse i z przyjemnością uczestniczy w zebraniach klubu książki, gdzie dziewczyny marzą o wielkiej miłości. W końcu znużona 'wyścigiem szczurów' rezygnuje z posady i zaczyna rozkoszować się pełną wolności. Kurczące się zasoby finansowe zmuszają ja do znalezienia następnej pracy - udaje jej się zatrudnić w modnej agencji public relations. Uczestnictwo w życiu towarzyskim należy tu do obowiązków służbowych.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Portier nosi garnitur od Gabbany book review Portier nosi garnitur od Gabbany ePUB; Lauren Weisberger; Fiction & Literature books.

Post a review about this book