Akademia smoków - Anna Macek

Akademia smoków

By Anna Macek

  • Release Date - Published: 2012-09-13
  • Book Genre: Fantasy
  • Author: Anna Macek
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Akademia smoków Anna Macek read online review & book description:

Jest to powieść o dziewczynie, którą wyrzucono z trzech szkół. Oczywiście nie wie co czeka ją w czwartej i ostatniej jaka istnieje: Akademii smoków. Bohaterowie nie są zwykłymi ludźmi, mogę zmieniać się w smoki...

Oczywiście nikt nie zna tajemniczej historii placówki za wyjątkiem szpiega. Amara(główna bohaterka) musi uratować szkołę, a czy jej się to uda? Niestety nie, szpiegiem okazała się recepcjonistka z budynku mieszkalnego(internatu) szkoły. Zmęczona atakiem bohaterka zapuszcza się w las i wędruje na wysepkę. Spotyka tam starą zielarkę, z której nieświadomie zdejmuje klątwę. Gdy jej nauczycielka po trzech dniach ją wypuszcza, Amara idzie ratować przyjaciół, których uprowadziły w ataku czarne smoki. Udaje jej się to wraz z zielarką. Okazuje się, że była pierwszym smokiem wraz ze swoją złą siostrą. Amara i inni zostają przeniesieni to trzech pozostałych szkół, ponieważ Akademia znajdowała się w odbudowie. Dziewczyna wypija magiczną miksturę, przez co nie wie czy jest smokiem, czy też czymś innym.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Akademia smoków book review Akademia smoków ePUB; Anna Macek; Fantasy books.

Post a review about this book