Ekonomia wdzięczności. Zasada wzajemności w biznesie - Gary Vaynerchuk

Ekonomia wdzięczności. Zasada wzajemności w biznesie

By Gary Vaynerchuk

  • Release Date - Published: 2013-07-23
  • Book Genre: Marketing & Sales
  • Author: Gary Vaynerchuk
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Ekonomia wdzięczności. Zasada wzajemności w biznesie Gary Vaynerchuk read online review & book description:

Zasada uczciwej wymiany leży u podstaw tworzenia się wszelkich społeczności ludzkich. Kiedy jesteś dla kogoś bezinteresownie miły, on także jest miły i zaczyna Cię lubić. Rozmawiacie, wymieniacie idee, tworzy się nić sympatii. To genialne w swej prostocie. I dokładnie tak samo przedstawia się sprawa z budowaniem relacji z klientami. Ta książka jest tak samo bezpretensjonalna i szczera jak zasada: coś fajnego za coś fajnego, bez oglądania się na zysk. Dowcipna i pełna przykładów z życia, ukazuje firmy, które rozwijają się dzięki stosowaniu zasad „ekonomii wdzięczności” w praktyce.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Ekonomia wdzięczności. Zasada wzajemności w biznesie book review Ekonomia wdzięczności. Zasada wzajemności w biznesie ePUB; Gary Vaynerchuk; Marketing & Sales books.

Post a review about this book