Asertywność i sztuka celnej riposty - Matthias Nöllke

Asertywność i sztuka celnej riposty

By Matthias Nöllke

  • Release Date - Published: 2010-05-03
  • Book Genre: Self-Improvement
  • Author: Matthias Nöllke
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Asertywność i sztuka celnej riposty Matthias Nöllke read online review & book description:

„Powinienem był mu na to od razu odpowiedzieć...” – jak często zdarza ci się tak pomyśleć? W dyskusjach, negocjacjach czy rozmowach z kolegami nie zawsze wygrywa ten, kto ma najmocniejsze argumenty. O wiele częściej liczą się błyskotliwe komentarze. Niestety w chwili, gdy powinieneś zareagować celną ripostą, w Twojej głowie hula wiatr. Dopiero po kilku minutach wpadasz na genialną odpowiedź, której powinieneś był udzielić...
Wypracuj w sobie szybkość reagowania! Pamiętaj, że asertywność ułatwia życie, a cięta riposta częstokroć pozwala na odparcie ataków i rozładowanie sytuacji konfliktowych. Dzięki tej książce poznasz techniki wykorzystania riposty w praktyce i najważniejsze zasady asertywności. Znajdziesz tu m.in. wskazówki, jak wykorzystywać mowę ciała, reagować na bezpodstawną krytykę i radzić sobie z nieuzasadnioną agresją słowną. A wszystko to zobrazowane licznymi przykładami i ćwiczeniami, które pokażą każdemu, jak stać się mistrzem ciętej riposty!

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Asertywność i sztuka celnej riposty book review Asertywność i sztuka celnej riposty ePUB; Matthias Nöllke; Self-Improvement books.

Post a review about this book