Zvieratká z Kúzelného lesa – Králiček Belka - Lily Small

Zvieratká z Kúzelného lesa – Králiček Belka

By Lily Small

  • Release Date - Published: 2018-09-13
  • Book Genre: Animals
  • Author: Lily Small
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Zvieratká z Kúzelného lesa – Králiček Belka Lily Small read online review & book description:

Vitajte v Kúzelnom lese, o ktorý sa starajú roztomilé zvieratká, a kde vo vzduchu vonia mágia. Králiček Belka poletuje po Kúzelnom lese a otvára púčiky, aby mohli rozkvitnúť krásne kvietky. Vnútri jedného modrého zvončeka však na ňu čaká prekvapenie – lienka Jelka! Ukrýva sa pred okolitým svetom a je smutná. Má totiž na krovkách iba jedinú bodku. Presvedčí Belka lienku, že nie je dôležité to, ako vyzerá, ale aká je vo vnútri a čo dokáže? Láskavé príbehy pre najmenších čitateľov o tom, že pomáhať je krásne. Bonus navyše – na konci knižky nájdete pár zábavných úloh inšpirovaných príbehom.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Zvieratká z Kúzelného lesa – Králiček Belka book review Zvieratká z Kúzelného lesa – Králiček Belka ePUB; Lily Small; Animals books.

Post a review about this book