Z dobrého skvelé (Good to Great) - Jim Collins

Z dobrého skvelé (Good to Great)

By Jim Collins

  • Release Date - Published: 2017-10-31
  • Book Genre: Business & Personal Finance
  • Author: Jim Collins
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Z dobrého skvelé (Good to Great) Jim Collins read online review & book description:

Kniha Good to Great, založená na 5-ročnom výskumnom projekte, odpovedá na otázku: "Môže sa dobrá spoločnosť stať skvelou, a ak áno, tak ako?" Postavená na dôslednej výskumnej metodológii a osviežujúcom edukatívnom štýle Jima Collinsa, Good to Great vysvetľuje, ako aj tie najkonzervatívnejšie spoločnosti môžu urobiť veľký skok, aby výkonom prekonali market lídrov ako sú Coca-Cola, Intel, General Electric či Merck. Kniha je už niekoľko rokov bestsellerom v USA aj v iných krajinách (predaných vyše milióna výtlačkov) a je stále vyhľadávaná pre svoj prenikavý vhľad do fungovania spoločností. Je vynikajúco napísaná, čo zaručuje priam napínavé čítanie plné prekvapujúcich faktov.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Z dobrého skvelé (Good to Great) book review Z dobrého skvelé (Good to Great) ePUB; Jim Collins; Business & Personal Finance books.

Post a review about this book