Theodore Boone. Zbieg - John Grisham

Theodore Boone. Zbieg

By John Grisham

  • Release Date - Published: 2017-10-11
  • Book Genre: Mysteries & Thrillers
  • Author: John Grisham
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Theodore Boone. Zbieg John Grisham read online review & book description:

Trzynastoletni Theo Boone myślał, że największe niebezpieczeństwo już minęło, ale znów przyjdzie mu się zmierzyć z dawnym wrogiem, którym jest Pete Duffy, groźny morderca i zbieg. Gdy pewnego dnia w waszyngtońskim metrze Theo zauważa znajomą twarz, wie, że dostał drugą szansę. Szybka reakcja sprytnego nastolatka doprowadza Duffy’ego przed sąd. Ale teraz znany kryminalista już wie, kim jest jego przeciwnik i nie zamierza mu odpuścić. Theo znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie, ale zrobi wszystko, by sprawiedliwości stało się zadość.

Ten inteligentny, pełen akcji thriller prawniczy dla młodszych czytelników to kolejna odsłona przygód wykreowanego przez mistrza gatunku sprytnego i zdeterminowanego nastoletniego prawnika.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Theodore Boone. Zbieg book review Theodore Boone. Zbieg ePUB; John Grisham; Mysteries & Thrillers books.

Post a review about this book