Harry Potter a Ohnivý pohár - J.K. Rowling & Vladimír Medek

Harry Potter a Ohnivý pohár

By J.K. Rowling & Vladimír Medek

  • Release Date - Published: 2016-08-30
  • Book Genre: Action & Adventure
  • Author: J.K. Rowling & Vladimír Medek
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Harry Potter a Ohnivý pohár J.K. Rowling & Vladimír Medek read online review & book description:

„Půjde o tři úkoly, jejichž plnění bude rozloženo do celého školního roku a které prověří schopnosti šampiónů v mnoha různých ohledech… jejich kouzelnickou zdatnost – jejich odvahu – umění logické dedukce – a samozřejmě, jejich schopnost čelit nebezpečí.“

V Bradavicích se pořádá turnaj tří kouzelnických škol. Mohou do něj vstoupit jen kouzelníci, kterým už bylo sedmnáct – což ale Harrymu nebrání, aby o výhře v tomto klání snil. Přichází předvečer Všech svatých, kdy Ohnivý pohár volí účastníky, a Harry s údivem zjišťuje, že mezi vybranými je jeho jméno. Bude muset čelit smrtelně nebezpečným úkolům, drakům a černokněžníkům. S pomocí jeho nejlepších přátel Rona a Hermiony snad vyvázne živý.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Harry Potter a Ohnivý pohár book review Harry Potter a Ohnivý pohár ePUB; J.K. Rowling & Vladimír Medek; Action & Adventure books.

Post a review about this book