Dziewczyna, która igrała z ogniem - Stieg Larsson

Dziewczyna, która igrała z ogniem

By Stieg Larsson

  • Release Date - Published: 2016-07-16
  • Book Genre: Mysteries & Thrillers
  • Author: Stieg Larsson
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Dziewczyna, która igrała z ogniem Stieg Larsson read online review & book description:

W kolejnej, po Mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet, części trylogii Millennium główną bohaterką jest Lisbeth Salander. Seria dramatycznych wypadków wywołuje u Lisbeth wspomnienia mrocznej przeszłości, z którą raz na zawsze postanawia się rozprawić. Dwoje dziennikarzy, Dag i Mia, docierają do niezwykłych informacji na temat rozległej siatki przemycającej z Europy Wschodniej do Szwecji ludzi wykorzystywanych w branży seksualnej. Wiele zamieszanych w to osób piastuje odpowiedzialne funkcje w społeczeństwie. Kiedy Dag i Mia zostają brutalnie zamordowani, a podejrzenia zostają skierowane na Lisbeth Salander, Blomkvist postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Wkrótce odkrywa związek między morderstwami i sprawą przemytu. Straszliwego Zalę, którego nazwisko wciąż pojawia się w trakcie śledztwa, łączy też coś z niejaką Lisbeth Salander...

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Dziewczyna, która igrała z ogniem book review Dziewczyna, która igrała z ogniem ePUB; Stieg Larsson; Mysteries & Thrillers books.

Post a review about this book