Zadbaj o swoją prezencję Jak wyglądać z klasą, mądrze myśleć, przemawiać i działać. - Dianna Booher

Zadbaj o swoją prezencję Jak wyglądać z klasą, mądrze myśleć, przemawiać i działać.

By Dianna Booher

  • Release Date - Published: 2016-04-08
  • Book Genre: Law
  • Author: Dianna Booher
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Zadbaj o swoją prezencję Jak wyglądać z klasą, mądrze myśleć, przemawiać i działać. Dianna Booher read online review & book description:

Prezencja to coś, co trudno zdefiniować, ale łatwo rozpoznać. Ludzie obdarzeni tą cechą otoczeni są aurą, która przyciąga uwagę. Gdy ktoś taki przemawia, inni go słuchają. Kiedy człowiek obdarzony prezencją zadaje pytania, ludzie na nie odpowiadają. Gdy taka osoba obejmuje przywództwo, inni za nią podążają. Dobra prezencja ułatwia zorganizowanie randki, zdobycie przyjaciela lub zawarcie jakiejś transakcji. Wyrazisty wizerunek osobisty sprawi, że łatwiej Ci będzie pokierować spotkaniem, ruchem bądź organizacją.

Prezencja nie jest wrodzonym darem - składające się na nią umiejętności, nawyki i cechy to coś, czego można się nauczyć. Dianna Booher tłumaczy, jak opanować dziesiątki drobnych zagadnień, które składają się razem na przykuwający uwagę wizerunek osobisty. Szczegółowo opisuje, w jaki sposób język ciała, maniery a nawet otaczające Cię przedmioty mogą zwiększać Twoją wiarygodność i zdolność tworzenia więzi. Dzięki tej książce dowiesz się, z jakiego słownictwa skorzystać, by pokazać swoją kompetencję. Jakiego użyć tonu, by wyrazić jasne i zapadające w pamięć przesłanie. Za sprawą tego tekstu nauczysz się panować nad emocjami, ale również myślenia strategicznego, logicznego porządkowania swoich koncepcji oraz okazywania innym szczerego zainteresowania, szacunku, prawości i niezawodności.

Do mierzenia swoich postępów możesz wykorzystać stworzony przez autorkę tej książki program samooceny. Dzięki fachowym a zarazem dowcipnym radom Dianny Booher zyskasz możliwość wpływania na otoczenie tak, jak robią to odnoszący największe sukcesy dyrektorzy generalni, celebryci i przywódcy.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Zadbaj o swoją prezencję Jak wyglądać z klasą, mądrze myśleć, przemawiać i działać. book review Zadbaj o swoją prezencję Jak wyglądać z klasą, mądrze myśleć, przemawiać i działać. ePUB; Dianna Booher; Law books.

Post a review about this book