Dřív než přijde tma - David Horn

Dřív než přijde tma

By David Horn

  • Release Date - Published: 2016-02-29
  • Book Genre: Poetry
  • Author: David Horn
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Dřív než přijde tma David Horn read online review & book description:

Dva roky uplynuly od vydání poslední publikace s názvem „Moc to řešíte“. Protože je to poměrně dlouhá doba, dalo by se říct, že tahle sbírka přichází „pozdě, ale přece“. Není to ovšem bez dalšího.

Zmíněné dva roky s sebou přinesly spoustu událostí, a to jak těch očekávaných, tak i těch o něco překvapivějších. Jednou se člověk ocitá v euforii na výsluní, později zatíná prsty do písku a škrábe se na břeh z ledovejch vod, aniž by věděl, co ho do nich předtim vrhlo. V tu chvíli vnímá akorát jeden jedinej stěžejní pocit, a sice ten, že se v takový situaci nechce dál nacházet. Opodál stojící na něj mezitím křičí, že věci se zlepší, a jak se později ukáže, mají pravdu.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Dřív než přijde tma book review Dřív než přijde tma ePUB; David Horn; Poetry books.

Post a review about this book