Harry Potter i Kamień Filozoficzny - J.K. Rowling & Andrzej Polkowski

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

By J.K. Rowling & Andrzej Polkowski

  • Release Date - Published: 2015-12-08
  • Book Genre: Action & Adventure
  • Author: J.K. Rowling & Andrzej Polkowski
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Harry Potter i Kamień Filozoficzny J.K. Rowling & Andrzej Polkowski read online review & book description:

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyną pamiątką Harry`ego z przeszłości jest zagadkowa blizna na czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi? Harry nigdy by się nie spodziewał, że można latać na miotle, znać bardzo pożyteczne zaklęcia i nosić pelerynę niewidkę. Nigdy też nie przyszłoby mu do głowy, że to właśnie on stoczy walkę z potężnym i złym Lordem Voldermortem.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny book review Harry Potter i Kamień Filozoficzny ePUB; J.K. Rowling & Andrzej Polkowski; Action & Adventure books.

Post a review about this book