Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie (Poradnik do gry) - Adam Włodarczak

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie (Poradnik do gry)

By Adam Włodarczak

  • Release Date - Published: 2015-07-30
  • Book Genre: Games
  • Author: Adam Włodarczak
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie (Poradnik do gry) Adam Włodarczak read online review & book description:

Poradnik do gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie kierowany jest do osób, które natrafiły w grze na tak zwany martwy moment. Jeśli nie masz pomysłu na przejście konkretnego etapu – zajrzyj koniecznie do tej pomocy i rozkoszuj się dalej swoją grą. Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. - Minas Tirith (Siły Zła) - Czarne Wrota (Strona Dobra) - Kirith Ungol (Siły Zła) - Helmowy Jar (Siły Zła) - Moria (Strona Dobra) - Minas Tirith (Strona Dobra) - Isengard (Siły Zła) - Helmowy Jar (Strona Dobra) - Wschodni Rohan (Strona Dobra) - Zachodnia Bruzda (Strona Dobra) Informacja o grze Kolejna z gier komputerowych bazujących na ogromnie popularnej kinowej trylogii – Władca Pierścieni. To strategia czasu rzeczywistego w klasycznym tego słowa znaczeniu (tj. walka + element ekonomiczno-gospodarczy w postaci pozyskiwania surowców i budowy baz) stworzona przez twórców głośnego tytułu Command & Conquer: Generals. Gra The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

@2019 – Go Read a Book. All Right Reserved. goreadabook.org is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie (Poradnik do gry) book review Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie (Poradnik do gry) ePUB; Adam Włodarczak; Games books.

Post a review about this book